Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - Wi-Fi 5 (802.11ac), робоча частота - 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - WAN 10/100/1000 Мбит/с
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0497154 |
| Інтерфейси | WAN 10/100/1000 Мбит/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x |
| Висота | 317 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 174 мм |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | Від -40 °C до 60 °C |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |







