Тип - Wi-Fi точка, робоча частота - 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбіт/с
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0998681 |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Безпека інформації | WPA2 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) |
| Висота | 315 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 170 мм |
| Додаткові можливості | LTE |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 6 |
| Моніторинг та управління | RouterOS v7 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | Від -40 °C до +70 °C |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Точка доступу Wi-Fi Mikrotik ATL LTE18 kit (ATLGM&EG18-EA)
- Виробник: Mikrotik
- Модель: ATLGM&EG18-EA
- Наявність:
-
12674.00 грн.




