керований 3-го рівня, в стійку, Портів - 52, 4 x 10G SFP +, 32 x 10/100/1000 (RJ45), 16 x 10/100/1000/2500 (RJ45), Комутаційна здатність - 224 Гбіт/с, Робота - від -5˚ до 40˚ C, Ш - 442 мм, Г - 325 мм, В - 44 мм, 4.8 кг
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0944796 |
| Блок живлення | вбудований |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 44 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 325 мм |
| Живлення | 100-240 В |
| Кількість LAN портів | 32x10/100/1000TX+16х2500TX |
| Кількість вентиляторів | 4 шт |
| Кількість портів | 52 |
| Корпус | Металевий |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | 4 x 10G SFP + |
| Споживана потужність (максимальна) | 100 Вт |
| Тип | керований 3-го рівня |
| Форм-фактор | в стійку |
Комутатор мережевий Ubiquiti USW-Pro-Max-48
- Виробник: Ubiquiti
- Модель: USW-Pro-Max-48
- Наявність:
-
34539.00 грн.

