1 x WAN порт 10/100/1000, LAN - 1, USB-C, фільтрація MAC-адрес, фільтрація вмісту URL, фільтрація IP-адрес, захист від DDoS-атак, фільтрація web-вмісту, SPI Firewall, VPN - так, 1 шт
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1113075 |
| Віддалене управління | UniFi Cloud |
| Вага | 320 г |
| Висота | 30 мм |
| Вхідний інтерфейс | 1 x WAN порт 10/100/1000 |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 98 мм |
| Додаткові порти | USB-C |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Оперативна пам'ять | 1 GB |
| Особливості | WireGuard |
| Підтримка VPN | так |
| Підтримка транспортних протоколів | UPnP |
| Процесор | Dual-core ARM® Cortex®-A53 at 1 GHz |
| Режими роботи | провідний маршрутизатор |
| Скорость LAN портов | 1 Гбит/с |
| Також шукають | с usb-входом |
| Функції міжмережевого екрану | фільтрація вмісту URL |









