Тип - Wi-Fi точка, Mesh точка, стандарти мереж - Wi-Fi 7 (802.11be), робоча частота - 2.4 / 5 / 6 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1077370 |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Безпека інформації | WPA3 |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 v |
| Вага | 448 г |
| Висота | 175.7 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 43 мм |
| Живлення | 42.5 - 57 В (до 14 Вт, PoE) |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Підтримка MESH | так |
| Режими роботи | Mesh точка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 / 6 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +50°C |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti U7 Long-Range (U7-LR)
- Виробник: Ubiquiti
- Модель: U7-LR
- Наявність:
-
8951.00 грн.











