Тип - Wi-Fi точка, Mesh точка, стандарти мереж - Wi-Fi 7 (802.11be), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1092552 |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000/2500 Мбіт/с |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3at PoE (Power over Ethernet) |
| Вага | 700 г |
| Висота | 239 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 46 мм |
| Додаткові можливості | 3x3 MU-MIMO |
| Живлення | 21 Вт (PoE) |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 3 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Підтримка MESH | так |
| Режими роботи | Mesh точка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +65°C |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Точка доступу Wi-Fi Ruijie Networks RG-RAP72Pro-OD
- Виробник: Ruijie Networks
- Модель: RG-RAP72Pro-OD
- Наявність:
-
13049.00 грн.









