Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - n, ac, ax, a, b, g, робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - 10/100/1000BASE-T
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0909847 |
| Інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Безпека інформації | Виявлення шахрайської точки доступу |
| Вага | 290 г |
| Висота | 140 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 37.5 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MIMO |
| Живлення | PoE/адаптер |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 4 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Підтримка MESH | так |
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C ~ 50°C |
| Стандарти мереж | n |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Точка доступу Wi-Fi ZyXel NWA50AX-EU0102F
- Виробник: ZyXel
- Модель: NWA50AX-EU0102F
- Наявність:
-
4239.00 грн.

