ATX 12V v3.42, 650 Вт, 20+4 pin, CPU - 1x4 4pin, GPU - 3x6 2pin, SATA - 4, Peripheral - 3, +12V1 - 54.2A, 1x120 мм, 125 х 110 х 65 мм
| Свойства | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 125 |
| OutputCurrent +12V1 | 54.2A |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent -12V | 0.3A |
| Ідентифікатор | U1081685 |
| Гарантія | 24 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 4 |
| Количество разъемов Peripheral | 3 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | Full |
| Подключение видеокарты | 3x6 2pin |
| Подключение материнской платы | 20+4 pin |
| Подключение процессора | 1x4 4pin |
| Потужність | 650 Вт |
| Размеры, мм | 125 х 110 х 65 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Стандарт БЖ | ATX 12V v3.42 |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |
Блок живлення Gamemax 650W (GS-650G White)
- Виробник: Gamemax
- Модель: GS-650G White
- Наявність:
-
4359.00 грн.










