керований 2-го рівня, керований, настільний, Портів - 10, 2 x Gigabit Ethernet Uplink, 8 x Fast Ethernet (10/100 Мбит/с), Комутаційна здатність - 5.6 Гбіт/с, МАС - 8000 адрес, Робота - від -10˚ до 55˚ C, Ш - 184.6 мм, Г - 103.3 мм, В - 27 мм, 0.36 кг, 2xPoE (90 Вт) + 6xPoE (30 Вт)
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1114322 |
| Вага | 0.36 кг |
| Вимоги PoE | PoE 110 Вт (30-90 Вт на порт) |
| Висота | 27 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина | 103.3 мм |
| Живлення | DC 54В, 2.22А |
| Кількість LAN портів | 8x10/100TX |
| Кількість PoE+ портів | 2xPoE (90 Вт) + 6xPoE (30 Вт) |
| Кількість портів | 10 |
| Корпус | Металевий |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | 8 x Fast Ethernet (10/100 Мбит/с) |
| Споживана потужність (максимальна) | 115 Вт |
| Также ищут | с поддержкой PoE |
| Тип | керований |
| Форм-фактор | настільний |
Комутатор мережевий Dahua DH-CS4010-8ET2GT-110
- Виробник: Dahua
- Модель: DH-CS4010-8ET2GT-110
- Наявність:
-
4680.00 грн.

