DDR4, 16 ГБ, У наборі - 1, 2400 МГц, CL17, 1.2 В
| Свойства | |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 5 Вт |
| Ідентифікатор | U0299641 |
| Гарантія | 99 |
| Количество модулей в наборе | 1 |
| Напряжение | 1.2 V |
| Объем памяти | 16 ГБ |
| Охолодження | немає |
| Примітка | Поставка товару можлива в ОЕМ-версії. Тобто, товар може поставлятися без супроводжуючих матеріалів і |
| Таймінги | CL17 |
| Тип памяти | DDR4 |
| Частота памяти | 2400 MHz |
Модуль пам'яті для ноутбука SoDIMM DDR4 16GB 2400 MHz Goodram (GR2400S464L17/16G)
- Виробник: GOODRAM
- Модель: GR2400S464L17/16G
- Наявність:
-
6487.00 грн.

