Для процесорів - INTEL, AMD, сокет - AM4, AM5, 1150, 1151, 1155, 1156, 1200, 1700, 1851, матеріал радіатора - алюміній + мідь, діаметр вентиляторів - 120 мм, Максимальна частота обертів - 2000 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 27.2 dB, роз'єми живлення - 3-pin, 4-pin, Підсвічування - ARGB
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1122021 |
| Воздушный поток | 58 CFM |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Давление | 1.94 мм H₂O |
| Для процессоров | AMD |
| Колір | білий |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Максимальная частота вращения | 2000 об/мин |
| Максимальный TDP | 260 Вт |
| Матеріал радіатора | алюміній + мідь |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Подсветка | ARGB |
| Рівень шуму | 27.2 dB |
| Размер (общий) | 120x142x157 мм |
| Размеры вентиляторов | 120 х 120 х 25 мм |
| Разъемы питания | 4-pin |
| Сокет | 1851 |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Ток потребляемый вентиляторами | 0.15 А |
| Управління швидкістю обертання | так |
Кулер до процесора ID-Cooling FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE
- Виробник: ID-Cooling
- Модель: FROZN A620 PRO SE ARGB WHITE
- Наявність:
-
1999.00 грн.












