Мультимедійні, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Додатково - Bottom 2x12 см, Back 1x12/14 см, Top 2x12 or 1х14 см, Side 3x12 см, GPU - 420 мм, CPU - 180 мм, ARGB-підсвічування, 235 x 480 x 460 мм, 8.9 кг, білий
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1133983 |
| Вага, кг | 8.9 кг |
| Встановлення довгих відеокарт | 420 мм |
| Габариты, мм | 235 x 480 x 460 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 1 x Audio |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 1 |
| Кількість внутрішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 1 |
| Класс корпусу | Мультимедійні |
| Колір | білий |
| Максимальная высота процессорного кулера | 180 мм |
| Максимальный уровень шума | 34 дБ |
| Матеріал корпусу | метал |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 2x12 or 1х14 см |
| Наличие подсветки | ARGB-підсвічування |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | отвори для укладання кабелів |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |
Корпус для ПК AeroCool P500A-WT-v1 White (ACCM-PN08143.21)
- Виробник: AeroCool
- Модель: ACCM-PN08143.21
- Наявність:
-
4265.00 грн.









