Геймерські, Miditower, ATX, Micro - ATX, Mini - ITX, Слотів розширення - 7, Додатково - Back 1x12 см, Top 2x12 см, Front 3x12 см, GPU - до 300 мм, CPU - 155 мм, 185 x 413 x 365 мм, чорний
| Свойства | |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Ідентифікатор | U0807166 |
| Встановлення довгих відеокарт | до 300 мм |
| Габариты, мм | 185 x 413 x 365 мм |
| Гарантія | 12 |
| Зовнішні роз'єми | 2 x Audio |
| Кількість внутрішніх відсіків 2.5 " | 2 |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5 " | відсутній |
| Кількість зовнішніх відсіків 5.25 " | відсутній |
| Кількість слотів розширення | 7 |
| Кількіть внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Класс корпусу | Геймерські |
| Колір | чорний |
| Максимальная высота процессорного кулера | 155 мм |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Места для дополнительных вентиляторов | Top 2x12 см |
| Наявність блоку живлення | без блоку живлення |
| Особливості | вікно на бічній панелі |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Підтримка рідинного охолодження | так |
| Підтримувані материнські плати | Mini - ITX |
| Пылевой фильтр | есть |
| Розташування блоку живлення | нижнє |
| Серия | Qube CARNIVAL |
| Способ установки | вертикальный |
| Также ищут | прозрачные |
| Типорозмір | Miditower |









