ATX, 650 Вт, 24 pin, CPU - 4+4pin, 8 pin, GPU - 2x6+2 pin, 1x12VHPWR, SATA - 3, Peripheral - 2, +12V1 - 54А, 1x120 мм, 140 x 150 x 86 мм
| Свойства | |
| (Сборка) Длинна блока питания, мм | 140 |
| OutputCurrent +12V1 | 54А |
| OutputСurrent +3,3V | 20A |
| OutputСurrent +5V | 20A |
| OutputСurrent +5Vsb | 3А |
| Ідентифікатор | U1149897 |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 1x120 мм |
| Захист від | OVP (захист від підвищенння напруги) |
| Кіл-ть роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 3 |
| Кількість роз'ємів SATA | 3 |
| Количество разъемов Peripheral | 2 |
| Модуль PFC | активний |
| Модульне підключення кабелів | не має |
| Подключение видеокарты | 2x6+2 pin, 1x12VHPWR |
| Подключение материнской платы | 24 pin |
| Подключение процессора | 4+4pin, 8 pin |
| Потужність | 650 Вт |
| Размеры, мм | 140 x 150 x 86 мм |
| Сертифікація 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Стандарт БЖ | ATX |
| Тип БП | для компьютеров |
| Тип охлаждения | вентилятор |
Блок живлення MSI 650W MAG A650BN PCIE5 II (MAG A650BN PCIE5 II)
- Виробник: MSI
- Модель: MAG A650BN PCIE5 II
- Наявність:
-
3647.00 грн.





