Тип - Wi-Fi точка, Mesh точка, стандарти мереж - Wi-Fi 6 (802.11ax), робоча частота - 2.4 / 5 ГГц, тип антени - вбудована, Інтерфейси - LAN (PoE)
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1092551 |
| Інтерфейси | LAN (PoE) |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 ax |
| Вага | 400 г |
| Висота | 200 мм |
| Гарантія | 36 |
| Глибина | 35 мм |
| Додаткові можливості | 2x2 MU-MIMO |
| Живлення | 16 Вт (PoE) |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 3 |
| Набір | 1 точка доступу |
| Підтримка MESH | так |
| Режими роботи | Mesh точка |
| Робоча частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -30°C ~ +65°C |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип антени | вбудована/незнімна |
Точка доступу Wi-Fi Ruijie Networks RG-RAP62-OD
- Виробник: Ruijie Networks
- Модель: RG-RAP62-OD
- Наявність:
-
10679.00 грн.












