Тип - Wi-Fi точка, стандарти мереж - Wi-Fi 4 (802.11n), робоча частота - 5 ГГц, тип антени - зовнішня (знімна), Інтерфейси - LAN 10/100/1000 Мбіт/с
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0210882 |
| Інтерфейси | LAN 10/100/1000 Мбіт/с |
| Вага | 1753 г |
| Висота | 275 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 420 мм |
| Живлення | PoE |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Кількість антен | 1 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набір | 1 точка доступу |
| Режими роботи | Wi-Fi точка |
| Робоча частота | 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | -40°C ~ +80°C |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Тип антени | зовнішня/знімна |
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti PBE-M5-400
- Виробник: Ubiquiti
- Модель: PBE-M5-400
- Наявність:
-
4946.00 грн.




