Для процесорів - AMD, сокет - FM1, AM2, AM2+, AM3, AM3+, AM4, матеріал радіатора - алюміній, діаметр вентиляторів - 92 мм, Максимальна частота обертів - 2800 об/хв, Тип підшипників - гідродинамічний (FDB Bearing), рівень шуму - 32 dB
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U0291888 |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр вентиляторів | 92 мм |
| Для процессоров | AMD |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Максимальная частота вращения | 2800 об/хв |
| Матеріал радіатора | алюміній |
| Рівень шуму | 32 dB |
| Размер (общий) | 105 x 95 x 69мм |
| Размеры вентиляторов | 92 x 92 x 25 мм |
| Сокет | AM4 |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Управління швидкістю обертання | так |
Кулер до процесора Xilence A250PWM (XC035)
- Виробник: Xilence
- Модель: A250PWM (XC035)
- Наявність:
-
420.00 грн.

