Тип - для домашнього кінотеатру, портативний, типи проекції - фронтальна, зворотня, технологія - DLP, матриця - Full HD, роздільна здатність матриці - 1920 x 1080, яскравість - 550 (ANSI lm), підтримка форматів - 16:9, порти і роз'єми - 1 x HDMI, 1 x USB (type A), 1 x USB (type C), Wi-Fi 5, Bluetooth 5.1, колір - Silver
| Свойства | |
| Ідентифікатор | U1126449 |
| Вага | 1.32 кг |
| Вбудований динамік | так |
| Висота | 207.6 |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 96.5 |
| Загальна потужність звуку | 12 Вт (2 х 6 Вт) |
| Колір | Silver |
| Корекція трапецоїдальних викривлень | V=±25° |
| Мінімальна діагональ зображення | 1.02 м |
| Мінімальна проекційна відстань | 1.524 м |
| Максимальна діагональ зображення | 5.08 м |
| Максимальна проекційна відстань | 3.05 м |
| Матриця | Full HD |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Підтримувані дозволи | до 4K (3840 x 2160) |
| Порти і роз'єми | Wi-Fi 5 |
| Прогресивне сканування | так |
| Пульт керування | так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Строк служби | 20 000 годин |
| Технологія | DLP |
| Тип | портативний |
| Тип лампи | Laser |
| Типи проекції | фронтальна |
| Яскравість | 550 (ANSI lm) |
Проектор XGIMI MoGo 4 Laser Outdoor Collection (WK03K-1)
- Виробник: XGIMI
- Модель: WK03K-1
- Наявність:
-
59999.00 грн.












